Image 1 sm Image 1 xs

RECEPCE PENSIONU GALKO

Kontaktujte nás   +420 774 780 640 WhatsApp

Otevírací doba: 8.30 - 18.00 hod.
Telefon v pracovní době: +420 774 780 640
E-mail: pensiongalko@gmail.com

GDPR - ochrana soukromí

Nástup na pobyt: od 14:00 do 18:00 hodin
Ukončení pobytu: do 10:00 hodin

   

Pension Galko nabízí ubytování v Českém Krumlově ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech

Klient je povinen ubytovat se v den jeho nástupu do 18.00 hodin. Pozdější nástup je možný pouze po předchozí domluvě s recepcí!

KONTAKT

Pension Galko
Široká 53
381 01 Český Krumlov
Česká Republika

Telefon: +420 774 780 640
Telefon: +420 727 857 251
(telefon recepce Vila Krumlov)

Mail: pensiongalko@gmail.com
WWW: www.pensiongalko.com
Fax: +420 380 713 656


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Provozovatel : Krumlov servis s.r.o., IČ 28146336, DIČ CZ28146336, Široká 53, 381 01, vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích pod značikou C 20381

Image 2 sm Image 2 xs

Informace k dopravě do Pensionu Galko Český Krumlov

Pro dopravu do Českého Krumlova doporučujeme:

Autobusové spojení společností Student Agency

Vlakové spojení České dráhy

Shuttle transfery společnosti : CK Shuttle nebo Czech Shuttle  popř. Green Shuttle

Taxi transfery společnost Green taxi

Vyhledávač autobusových a vlakových spojení IDOS

Trasy a cesty, jak se dostat pěšky nebo autem k našim objektům

Recepce Pension Galko, Široká 53:

Trasa z vlakového nádraží k recepci Široká 53 >>>

Trasa z autobusového nádraží k recepci Široká 53 >>>

Trasa z autobusové zastávky Špičák k recepci Široká 53 >>>

Cesta autem k recepci Široká 53 >>>

Vila Krumlov, Horní 150:

Trasa z vlakového nádraží k Vile Krumlov >>>

Trasa z autobusového nádraží k Vile Krumlov >>>

Cesta autem k Vile Krumlov >>>

Image 3 sm Image 3 xs

Platební a storno podmínky rezervace

Pension Galko & Vila Krumlov


Smluvní strany

Tato pravidla a podmínky jsou součástí smlouvy mezi ubytovatelem  spol.  Krumlov servis s.r.o a vámi, zákazníky.

Ubytování (check-in), dostupnost a rezervace

Ubytovat se je možné od 14:00 hodin dne příjezdu. Apartmán musí být vyklizen v 10:00 dne odjezdu, není-li s předstihem dohodnuto jinak.

Pokud nedojde k vyklizení včas, může dojít k zaúčtování dalších poplatků. Dostupnost ubytování za podmínek zobrazených na našich stránkách může být omezena a/nebo vymezena určitými obdobími roku.

Vklady a platby předem - Standartní ceny - nevratná rezervace bez možnosti změny 

Budeme požadovat poplatek v hodnotě 100% ubytovací ceny jako vklad. Snížení vkladu může být dojednáno pouze pro dlouhodobé rezervace. Veškeré vklady jsou nevratné.

Zrušení rezervace a změny

UPOZORNĚNÍ: Všechna zrušení rezervací a veškeré změny musejí být provedeny písemně. Pokud je zrušení rezervace či změna oznámena do 90 dnů před datem příjezdu, bude naúčtováno 50% z celkové ceny rezervace. Pokud bude změna oznámena později, nebo pokud zákazník nepřicestuje, bude naúčtována plná cena rezervace.

Vymezujeme si právo zrušit jakoukoli rezervaci, pokud vy, nebo jakýkoli člen vaší skupiny způsobí poškození majetku, nábytku či obsahu, nebo v případě závažného rušení sousedů.

Parkovací místa

Nabízíme parkování v pohodlné blízkosti pensionu v parkovacím areálu hotelu Zlatý Anděl za zvýhodněný denní tarif 210 Kč. V případě zájmu o toto parkování dostanete parkovací kartu při příjezdu na pension.

Úklid

 1. Výměna ložního prádla se provádí 1x týdně

 2. Výměna ručníků se provádí každý 3. den, nebo na požádání hosta (vhozením na podlahu)

 3. Služba denní úklid

Ztráta klíčů

Ztráta klíče - výměna systémové vložky a výroba klíče:  1000,- Kč 

Stížnosti a komentáře

Jakékoli stížnosti či komentáře prosím směřujte na naši kancelář. Každá stížnost má větší šanci na vyřízení, pokud ji podáte ještě v době, kdy budete přítomni.

Ubytovatel  si vyhrazuje právo naúčtovat vám poplatek za jakýkoli během vašeho pobytu odcizený či poškozený majetek. Poskytneme vám úplný rozpis těchto poplatků, který může obsahovat též administrativní poplatek na vyrovnání našich nákladů.

Obecné informace

Ačkoli jsme učinili vše potřebné, abychom zajistili přesnost informací zde uvedených, nemůžeme přijmout zodpovědnost za jakékoli chyby či opomenutí, a vyhrazujeme si právo změnit či odstranit jakékoli informace, pokud to budeme považovat za nezbytné. Krumlov servis s.r.o. nemohou být zodpovědné za události mimo svou kontrolu, či kontrolu svých dodavatelů (jako je požár, stávka, protestní akce zaměstnanců, technické problémy s transportem nebo špatné počasí), ani za případné zkrácení, zrušení či změnu doby ubytování, aktivit či itineráře, která je způsobena těmito událostmi. Ubytovatel vylučuje jakékoli ztráty cenností nebo poškození majetku i jakékoli přímé, nepřímé či vyplývající ztráty, které utrpíte, kromě smrti či zranění plynoucí z nedbalosti či opomenutí Krumlov servis s.r.o., jeho vedení či zaměstnanců. Pokud přivážíte nějaké cennosti, prosím projednejte to s vedením při příjezdu. Vaše zákonná práva zůstávají nedotčena.

Pojištění

Doporučujeme hostům zajistit si vlastní pojištění, které pokrývá ztrátu a poškození jejich osobního majetku během jejich pobytu, i odpovídající osobní a cestovní pojištění.

Obsazení

Apartmán bude obsazen pouze osobami uvedenými v rezervačním formuláči. Vyhrazujeme si právo účtovat dodatečný poplatek, pokud zjistíme, že v apartmánu nocují osoby, které nejsou uvedeny v rezervačním formuláři, a vyhrazujem si právo požádat celou skupinu, aby opustila prostory. Za těchto okolností si rovněž vyhrazujeme právo ponechat si zaplacený vklad. Platba za nevyužíté dny nebude vrácena.

Při jakýchkoli stížnostech na hluk či nerespektování nebo poškozování majetku, si vyhrazujeme právo požadovat od návštěvníků opuštění prostor s okamžítou platností, bez nároku na kompenzaci za nevyužité dny.

Vyhrazujeme si právo odmítnout jakoukoli rezervaci v případě, že máme důvodné podezření, že by zákazník nevyužíval apartmán zodpovědně. To zahrnuje případy chování odporující dobrým mravům a veřejnému pořádku.

Ceník

Ačkoli ceny mohou být kdykoli změněny bez předchozího upozornění, vaše cena je garantována od chvíle, kdy obdržíte potvrzení o rezervaci. Pokud jste firemní zákazník, můžeme vám nabídnout podmínky úvěru až do 28 dní. Najdete na faktuře.

Kouření

Vezměte prosím na vědomí, že všechny naše apartmány jsou nekuřácké. Pokud nebudete dodržovat naše nekuřácká pravidla, bude vám naúčtován poplatek 3000 Kč za extra úklid.

Domácí mazlíčci

Zvířata jsou povolena pouze po předchozí domluvě.

Právo vstupu

Zaměstnanci Krumlov servis s.r.o. nebo určené osoby mají práve vstoupit do prostor apartmánu v jakýkoli rozumný čas za účelem kontroly či vykonání nezbytných oprav či údržby.

Prohlášení o ochraně soukromí

Vaše adresa a detaily kreditní karty jsou uchovávány výlučně pro informační účely poskytovatele kreditní karty a vaše adresa nebude poskytnuta žádné třetí osobě. Jakékoli další údaje, které o vás uchováváme, jsou používány striktně v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.


Nástup na pobyt: od 14:00 do 18:00 hodin
Ukončení pobytu: do 10:00 hodin
Klient je povinen ubytovat se v den jeho nástupu do 18,00 hodin. Pozdější nástup je možný pouze po předchozí domluvě s recepcí.

Image 4 sm Image 4 xs

ORIENTAČNÍ CENÍK UBYTOVÁNÍ - aktuální ceny naleznete zde


Aktuální ceny, slevy, last minute naleznete na online rezervaci při zadání přesného termínu a požadovaného počtu osob.

Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

Psy a domácí mazlíčky nelze ubytovat.

 

Ceník nadstandartních služeb

Snídaně 240,-Kč 

Pozdější odjezd - Check-out do 12.00 hod.:  500,- Kč (nutno nahlásit předem)

Dětská postýlka 200,-Kč / noc

Porušení zákazu kouření - desinfekce pokoje, apartmánu odbornou firmou:  3000,- Kč

Ztráta klíče - výměna systémové vložky a výroba klíče:  1000,- Kč


Parkování při ubytování v pensionu Galko & Vila Krumlov

Nabízíme parkování v pohodlné blízkosti pensionu v parkovacím areálu hotelu Zlatý Anděl za zvýhodněný denní tarif 240 Kč. V případě zájmu o toto parkování dostanete parkovací kartu při příjezdu na pension.

Toto parkování je možné pouze na našich parkovacích místech. Všechna naše parkovací místa jsou označená cedulkou s logem a podélným značením. Při parkování na jiném místě hrozí postih majitele tohoto parkování.

Image 4 sm Image 4 xs

UBYTOVACÍ ŘÁD

Vážení hosté, žádáme Vás tímto o dodržování pokynů uvedených v ubytovacím řádu pensionu a věříme, že se níže uvedená omezení setkají s Vaším pochopením. Omezení musela být přijata proto, abychom mohli vytvořit dobré podmínky pro pobyt všem hostům.


I. Obecná pravidla

Ubytování hostů v Pensionu Galko a Vile Krumlov probíhá na základě uzavřené smlouvy o ubytování podle §754 a následujících zák. č. 40/1964 Sb., občanský zákoník.

Smlouva o ubytování je uzavřena buď písemně (v případě písemné či e-mailové rezervace hosta) nebo ústně (v případě telefonické rezervace hosta nebo ubytováním hosta bez předchozí rezervace).

Součástí uzavřené smlouvy jsou i práva a povinnosti upravené tímto ubytovacím řádem a ceníkem služeb. Ubytovací řád a ceník služeb, platné ke dni uzavření ubytovací smlouvy, jsou tedy pro hosta i pro Pension Galko závazné.


II.  Příjezd a odjezd hosta

 1. Host je povinen při příjezdu předložit platný doklad totožnosti.

 2. Host je oprávněn ubytovat se první den pobytu od 14:00 hodin, opustit pokoj musí v den odjezdu do 10:00 hodin. Při přesažení této doby bude účtován poplatek 500,- Kč dle ceníku nadstandartních služeb.

 3. Host obdrží potřebné klíče (včetně 1 ks centrálního klíče). Host je povinen tyto klíče řádně opatrovat. Host je povinen klíče odevzdat ubytovateli při odjezdu. V případě ztráty klíčů je host povinen zaplatit při odjezdu ubytovateli smluvní pokutu 1000,- Kč.

 4. Host má právo na parkování osobního vozidla na pronajatém parkovišti v parkovacím areálu Hotelu Zlatý Anděl za zvýhodněný denní tarif 240,- Kč. Parkoviště je přístupné hostům 24 hodin denně. Host je povinen své vozidlo zaparkovat na označených místech Pensionu Galko a Vily Krumlov. Na parkovišti vozidlo řádně uzamykat a neponechávat v něm žádné cenné věci.

 5. Za ubytování a služby s ním spojené je host povinen zaplatit cenu písemně (e-mailem) dohodnutou předem, jinak podle aktuálního platného ceníku ubytovatele, který je zveřejněn na internetových stránkách ubytovatele a k dispozici na recepci a na pokojích.

 6. Při prvním příchodu do pokoje je host povinen zkontrolovat, že je pokoj bez závad. Zjištěné závady je povinen neprodleně hlásit na recepci.


III. Práva a povinnosti hostů

 1. Host je povinen vždy zamknout svůj pokoj, jakmile jej opouští. Ubytovatel neodpovídá za ztrátu věcí hosta, pokud pokoj nebyl řádně uzamčen. Host odpovídá za škodu na zařízení pokoje, pokud došlo k jeho ztrátě či poškození v případě, že pokoj nebyl hostem řádně uzamčen.

 2. Host je povinen vždy zamknout hlavní vchod do budovy, pokud přichází nebo odchází z budovy po 18 hodině. Host odpovídá za škodu na zařízení pensionu, pokud došlo k jeho ztrátě či poškození v případě, že hlavní vchod nebyl hostem řádně uzamčen.

 3. Host odpovídá za poškození či ztrátu vybavení pokoje, ke které došlo v průběhu jeho pobytu.

 4. Do pensionu je zakázán vstup osobám pod vlivem alkoholu, omamných a psychotropních látek a osobám v karanténě. Je zakázáno vnášet do budovy psychotropní či omamné látky.

 5. Ve všech prostorách pensionu je přísně zakázáno kouření a rozdělávání ohně.

 6. Kouření v Penzionu Galko a Vile Krumlov je pod pokutou 3000,- Kč.

 7. Hosté nejsou oprávněni vodit do pensionu neubytované osoby, přijímat na pokojích návštěvy, umožnit komukoli vstup do pensionu, či nechat jakoukoli neubytovanou osobu přespat na svém pokoji.

 8. Psi a jiná zvířata na pokojích nejsou povoleni

 9. Hosté mohou využívat wi-fi pokrytí internetovým signálem, a to bezplatně. Je zakázáno využívat wi-fi pokrytí pensionu k nezákonným aktivitám na internetu (tj. např. stahování filmů) nebo k rizikovým aktivitám (např. stahování podezřelých souborů, prohlížení pornografie, rozesílání spamů).


Provoz pensionu Galko & Vila Krumlov

 1. Výměna ložního prádla se provádí 1x týdně

 2. Výměna ručníků se provádí každý 3. den, nebo na požádání hosta (vhozením na podlahu)

 3. Noční klid platí od 22:00 do 6:00 hodin.

 4. Recepce je otevřena od 8,30 hod.

 5. Provozovatelem penzionu je: Krumlov servis, s. r. o. , Široká 53, 381 01 Český Krumlov, IČ 28146336

Image 1 sm Image 1 xs
ON-LINE REZERVACE UBYTOVÁNÍ V ČESKÉM KRUMLOVĚ

Ubytování v Pensionu Galko Český Krumlov - FAQ

Je snídaně v ceně ubytování ?

Ne, cena snídaně nezahrnuje, možnost snídaně v bezprostřední blízkosti ubytování, případné info po příjezdu na ubytování.

Je parkovné v ceně ubytování ?

Ne, cena parkovné nezahrnuje, námi nabízené parkování stojí 240 Kč / den.

Musím parkovat na Vašem parkovišti ?

Ne, je to nabízená služba pro naše hosty. Z hlediska polohy - 250m od ubytování - je to nejbližší možnost parkování na hranici pěší zóny a cenově bezkonkurenční. Můžete samozřejmě použít jakákoliv parkoviště, např. městská, popř. jiná soukromá za tržní ceny.

Mohu nechat auto stát u pensionu v pěší zóně ?

Ano, ale pouze s placeným Povolením ke vjezdu do pěší zóny a to na dobu nezbytně nutnou pro vyložení a naložení zavazadel a ubytování. Po té byste měl auto odvézt na parkoviště mimo pěší zónu. 

Recepce je do 18h, mohu přijet i později ?

Ano, sdělte nám tuto informaci na telefonu recepce, dostanete instrukce, jak vám budou předány klíče a další nutné informace.

mapa se načítá